2702934 | PLD M 260 W-85/95 365/D40/SC
Details
  • Luminaires
  • Machine and work bench luminaire
  • 1 KOM
  • PHOENIX
Technical specifications
Material of light headOther
Lamp typeOther
With light sourceYes
Diameter40mm
Length365mm
Nominal voltage20 - 28V
Height/depth30mm
Width40mm
Degree of protection (IP)IP67
Related products
Details
  • Luminaires
  • 1 KOM
  • PHOENIX
Technical specifications
Material of light head
Other
Lamp type
Other
With light source
Diameter
40mm
Length
365mm
Nominal voltage
20 .. 28V
Height/depth
30mm
Width
40mm