2702936 | PLD M 260 W-85/95 715/D40/SC
Details
  • Luminaires
  • Machine and work bench luminaire
  • 1 KOM
  • PHOENIX
Technical specifications
Material of light headOther
Nominal voltage20 - 28V
Lamp typeOther
With light sourceYes
Degree of protection (IP)IP67
Height/depth30mm
Width40mm
Diameter40mm
Length715mm
Related products
Details
  • Luminaires
  • 1 KOM
  • PHOENIX
Technical specifications
Material of light head
Other
Nominal voltage
20 .. 28V
Lamp type
Other
With light source
Degree of protection (IP)
IP67
Height/depth
30mm
Width
40mm
Diameter
40mm
Length
715mm