1118016 | PLD M 140 W 335/D35/SC
Details
  • Luminaires
  • Machine and work bench luminaire
  • 1 KOM
  • PHOENIX
Technical specifications
Degree of protection (IP)IP54
With light sourceYes
Nominal voltage22 - 26V
Width35mm
Height/depth38.5mm
Length335mm
Lamp typeOther
Diameter35mm
Related products
Details
  • Luminaires
  • 1 KOM
  • PHOENIX
Technical specifications
Degree of protection (IP)
IP54
With light source
Nominal voltage
22 .. 26V
Width
35mm
Height/depth
38.5mm
Length
335mm
Lamp type
Other
Diameter
35mm