1118024 | PLD M 140 W 615/D35/SC
Details
  • Luminaires
  • Machine and work bench luminaire
  • 1 KOM
  • PHOENIX
Technical specifications
Height/depth38.5mm
Degree of protection (IP)IP54
Diameter35mm
Width35mm
With light sourceYes
Nominal voltage22 - 26V
Lamp typeOther
Length615mm
Related products
Details
  • Luminaires
  • 1 KOM
  • PHOENIX
Technical specifications
Height/depth
38.5mm
Degree of protection (IP)
IP54
Diameter
35mm
Width
35mm
With light source
Nominal voltage
22 .. 26V
Lamp type
Other
Length
615mm