1118028 | PLD M 140 W 895/D35/SC
Details
  • Luminaires
  • Machine and work bench luminaire
  • 1 KOM
  • PHOENIX
Technical specifications
Nominal voltage22 - 26V
Lamp typeOther
Degree of protection (IP)IP54
Height/depth38.5mm
Diameter35mm
With light sourceYes
Length895mm
Width35mm
Related products
Details
  • Luminaires
  • 1 KOM
  • PHOENIX
Technical specifications
Nominal voltage
22 .. 26V
Lamp type
Other
Degree of protection (IP)
IP54
Height/depth
38.5mm
Diameter
35mm
With light source
Length
895mm
Width
35mm