TC100M160 | Fuse link BS88 (Red Spot Series), 660V AC / 350V DC, 160A, gM
Šifra: 1639580
ProizvođačEaton (Moeller)
Kataloški brojTC100M160
Tip proizvodaNiskonaponski HRC (rastalni) osigurač
EAN kod5027590513319
i još mnogo više...
Vrsta indikatora statusa osigurača
Nijedan
Vrsta napona
AC/DC
Nazivni napon
660V
Izolirane metalne hvataljke (IMGL)
Nazivni sklopni kapacitet
80kA
Kategorija iskorištenja
ostalo
Veličina konstrukcije
ostalo
Nazivna struja
100A