1001014 | SACC-DSI-M12MS-17CON-M16/1,2
Šifra: 1804054
ProizvođačPhoenix
Kataloški broj1001014
Tip proizvodaOkrugli konektor montaža (sa kablom)
EAN kod4055626470542
i još mnogo više...
Dužina kabela
1.2mm
Materijalno kućište
ostalo
Materijal kontaktne površine
Nazivni napon
30V
Uvrtni navoj
M12
Stupanj zaštite (IP), montiran
Presjek jezgre
0.14mm²
Min. broj ciklusa umetanja
100
Način montaže
Montaža na stražnji zid
Radna temperatura
-25 .. 85°C