1015336 | SACC-EC-MSB-2CON-M16/0,16 SCO
Šifra: 1804757
ProizvođačPhoenix
Kataloški broj1015336
Tip proizvodaOkrugli konektor montaža (sa kablom)
EAN kod4055626495460
i još mnogo više...
Dužina kabela
0.16mm
Vrsta utičnog kontakta, vanjska strana
Nijedan
Nazivni napon
60V
M12
Sa spojem štita
Radna temperatura
-25 .. 85°C
Presjek jezgre
0.34mm²