1036791 | SACC-E-M12MSS-4CON-M16/1,2 PE
Šifra: 1805320
ProizvođačPhoenix
Kataloški broj1036791
Tip proizvodaOkrugli konektor montaža (sa kablom)
EAN kod4055626569901
i još mnogo više...
Klasa zapaljivosti izolacijskog materijala prema UL94
V0
Dužina kabela
1.2mm
Materijal kontaktne površine
ostalo
Presjek jezgre
1.31mm²
Radna temperatura
-25 .. 85°C
100
Stupanj zaštite (IP), montiran
ostalo
Nazivni napon
630V