1036873 | SACC-DSI-M12FSS-4P-M16XL/1,2PE
Šifra: 1805321
ProizvođačPhoenix
Kataloški broj1036873
Tip proizvodaOkrugli konektor montaža (sa kablom)
EAN kod4055626569826
i još mnogo više...
Materijal izolacije jezgre
ostalo
Sa spojem štita
Materijal kontaktne površine
ostalo
Stupanj zaštite (IP), montiran
Min. broj ciklusa umetanja
100
Vrsta utičnog kontakta, vanjska strana
Nijedan
Materijalno kućište
Nazivni napon
630V
Način montaže
Montaža na stražnji zid
Presjek jezgre
1.31mm²
Radna temperatura
-25 .. 85°C
Sobna temperatura
85 .. undefined°C
Klasa zapaljivosti izolacijskog materijala prema UL94
V0
Uvrtni navoj
M12
Dužina kabela
1.2mm