1078715 | SACC-DSI-FS-12CON-PG9/1,2 SCO
Šifra: 1807235
ProizvođačPhoenix
Kataloški broj1078715
Tip proizvodaOkrugli konektor montaža (sa kablom)
EAN kod4055626794334
i još mnogo više...
Klasa zapaljivosti izolacijskog materijala prema UL94
V0
Dužina kabela
1.2mm
Sobna temperatura
85 .. undefined°C
Vrsta utičnog kontakta, vanjska strana
Nijedan
Materijal izolacije jezgre
ostalo
Min. broj ciklusa umetanja
100
Presjek jezgre
0.14mm²
Materijalno kućište
ostalo
Nazivni napon
30V
Sa spojem štita
Radna temperatura
-25 .. 85°C