1405599 | SACCBP-FS-8CON-M16/10,0-PUR SCO
Šifra: 1810566
ProizvođačPhoenix
Kataloški broj1405599
Tip proizvodaOkrugli konektor montaža (sa kablom)
EAN kod4046356749909
i još mnogo više...
Dužina kabela
10mm
Klasa zapaljivosti izolacijskog materijala prema UL94
V0
Vrsta utičnog kontakta, vanjska strana
Nijedan
Nazivni napon
30V
Sobna temperatura
85 .. undefined°C
Materijalno kućište
ostalo
Radna temperatura
-25 .. 85°C
Min. broj ciklusa umetanja
100
Stupanj zaštite (IP), montiran
ostalo
Presjek jezgre
0.25mm²