1441561 | SACC-SQ-M12MS-8CON-25F/0,5
Šifra: 1818278
ProizvođačPhoenix
Kataloški broj1441561
Tip proizvodaOkrugli konektor montaža (sa kablom)
EAN kod4046356533874
i još mnogo više...
Min. broj ciklusa umetanja
100
Dužina kabela
0.5mm
Klasa zapaljivosti izolacijskog materijala prema UL94
V0
Vrsta utičnog kontakta, vanjska strana
Nijedan
Nazivni napon
30V
Sobna temperatura
85 .. undefined°C
Radna temperatura
-25 .. 85°C
Sa spojem štita
Način montaže
Prednja montaža
Materijalno kućište
ostalo
Materijal izolacije jezgre
ostalo
Uvrtni navoj
M12
Materijal kontaktne površine
Presjek jezgre
0.25mm²