1441574 | SACC-SQ-M12FS-8CON-25F/0,5
Šifra: 1818279
ProizvođačPhoenix
Kataloški broj1441574
Tip proizvodaOkrugli konektor montaža (sa kablom)
EAN kod4046356533881
i još mnogo više...
Materijalno kućište
ostalo
Sobna temperatura
85 .. undefined°C
Radna temperatura
-25 .. 85°C
Vrsta utičnog kontakta, vanjska strana
Nijedan
Materijal izolacije jezgre
ostalo
Nazivni napon
30V
Sa spojem štita
Materijal kontaktne površine
Klasa zapaljivosti izolacijskog materijala prema UL94
V0
Dužina kabela
0.5mm
Presjek jezgre
0.25mm²