1452958 | SACB-6/12-SC SCO P
Šifra: 1818653
ProizvođačPhoenix
Kataloški broj1452958
Tip proizvodaPasivno sučelje senzora-aktuatora (bez kabela)
EAN kod4046356553575
1452958 | SACB-6/12-SC SCO P
i još mnogo više...
Presjek spojivog vodiča
0.2 .. 0.5mm²
Maks. ukupna struja
12A
Radni napon
120 .. 120V
Maks. nosivost struje po I/O signalu
12A
S potencijalnim odvajanjem
Sa LED indikacijom
Broj utora za senzor/aktuator
6
Vanjski promjer kabela za kabelsku uvodnicu
7 .. 12mm
Broj kanala po utoru konektora
2
Materijal kontaktne površine
ostalo
Priključak za NPN-senzore
Broj utora za senzor/aktuator polova
5
Vrsta ogranaka za kabele senzora/aktuatora
M12
Širina
54mm
Kategorija sigurnosti od eksplozije za prašinu
ostalo
Stupanj zaštite (IP)
IP65
Radna temperatura
-25 .. 80°C
Kategorija sigurnosti od eksplozije za plin
Visina
42mm