1525911 | SACCEC-M12FSB-2CON-M16/10-910
Šifra: 1820088
ProizvođačPhoenix
Kataloški broj1525911
Tip proizvodaOkrugli konektor montaža (sa kablom)
EAN kod4046356022521
i još mnogo više...
Sobna temperatura
85 .. undefined°C
Materijal kontaktne površine
ostalo
Vrsta utičnog kontakta, vanjska strana
Nijedan
Materijal izolacije jezgre
ostalo
Način montaže
Prednja montaža
Materijalno kućište
Dužina kabela
10mm
Uvrtni navoj
M12
Klasa zapaljivosti izolacijskog materijala prema UL94
V0
Min. broj ciklusa umetanja
100
Radna temperatura
-25 .. 85°C
Presjek jezgre
0.22mm²
Nazivni napon
48V