2702933 | PLD M 260 W-85/95 190/D40/SC
Šifra: 1833885
ProizvođačPhoenix
Kataloški broj2702933
Tip proizvodaSvjetiljka za strojeve i radne klupe
EAN kod4055626443744
i još mnogo više...
Materijal svjetlosne glave
ostalo
Vrsta svjetiljke
ostalo
Stupanj zaštite (IP)
IP67
Nazivni napon
20 .. 28V
S izvorom svjetlosti
Visina/dubina
30mm
Širina
40mm
Promjer
40mm
Duljina
190mm