2702934 | PLD M 260 W-85/95 365/D40/SC
Šifra: 1833886
ProizvođačPhoenix
Kataloški broj2702934
Tip proizvodaSvjetiljka za strojeve i radne klupe
EAN kod4055626443775
i još mnogo više...
Materijal svjetlosne glave
ostalo
Vrsta svjetiljke
ostalo
S izvorom svjetlosti
Promjer
40mm
Duljina
365mm
Nazivni napon
20 .. 28V
Visina/dubina
30mm
Širina
40mm