2702936 | PLD M 260 W-85/95 715/D40/SC
Šifra: 1833888
ProizvođačPhoenix
Kataloški broj2702936
Tip proizvodaSvjetiljka za strojeve i radne klupe
EAN kod4055626443904
i još mnogo više...
Materijal svjetlosne glave
ostalo
Nazivni napon
20 .. 28V
Vrsta svjetiljke
ostalo
S izvorom svjetlosti
Stupanj zaštite (IP)
IP67
Visina/dubina
30mm
Širina
40mm
Promjer
40mm
Duljina
715mm