1003381 | FKCN 2,5/ 3-ST-5,08BD14-12 SO
Šifra: 1896544
ProizvođačPhoenix
Kataloški broj1003381
EAN kod4055626465791
Detalji
  • PCB connector, nominal cross section- 2.5 MM2, col
  • Priključci
  • Kabelski priključak
  • 50 KOM
  • PHOENIX
Tehničke specifikacije
Vrsta vezeostalo
Broj polova3
Modularni razmak kontakata5.08mm
Vrsta kontaktasustav sabirnica
Modularni razmaci spojeva5.08mm
Broj redova utičnih kontakata1
Nazivni napon320V
Nazivni udarni napon4kV
Materijal kontaktne površineKositar
Stupanj onečišćenja2
Finožilni presjek spojivog vodiča bez završne čahure kabela0.2 - 2.5mm²
Presjek spojivog vodiča puna jezgra0.2 - 1.5mm²
Spoj kutnog kontakta/vodičaostalo
Nazivna struja In12A
Vrsta spojivog kabelaCjevasti kabel
Prenaponska kategorijaIII
Poprečni presjek finožilnog vodiča koji se može spojiti s čahurom na kraju kabela0.25 - 1.5mm²
Vrsta električnog priključkaSpajanje opružnom stezaljkom
Materijal izolacije tijelaostalo
Kućište u bojizelena
Klasa zapaljivosti izolacijskog materijala prema UL94V0
Kontakt s materijalomBakar
Radna temperatura-40 - 100°C
Materijalno kućišteostalo
Main Product Image
Zašto se registrirati?
  • Veleprodajne cijene s popustima
  • Dostupnost zaliha u stvarnom vremenu
  • Pristup računima i otpremnicama
  • Povijest narudžbi i često naručivani artikli
  • Ekskluzivne B2B ponude
i još mnogo više...
Detalji
  • Priključci
  • Kabelski priključak
  • 50 KOM
  • PHOENIX
Tehničke specifikacije
Vrsta veze
ostalo
Broj polova
3
Modularni razmak kontakata
5.08mm
Vrsta kontakta
sustav sabirnica
Modularni razmaci spojeva
5.08mm
Broj redova utičnih kontakata
1
Nazivni napon
320V
Nazivni udarni napon
4kV
Materijal kontaktne površine
Kositar
Stupanj onečišćenja
2
Finožilni presjek spojivog vodiča bez završne čahure kabela
0.2 .. 2.5mm²
Presjek spojivog vodiča puna jezgra
0.2 .. 1.5mm²
Spoj kutnog kontakta/vodiča
ostalo
Nazivna struja In
12A
Vrsta spojivog kabela
Cjevasti kabel
Prenaponska kategorija
III
Poprečni presjek finožilnog vodiča koji se može spojiti s čahurom na kraju kabela
0.25 .. 1.5mm²
Vrsta električnog priključka
Spajanje opružnom stezaljkom
Materijal izolacije tijela
Kućište u boji
zelena
Klasa zapaljivosti izolacijskog materijala prema UL94
V0
Kontakt s materijalom
Bakar
Radna temperatura
-40 .. 100°C