1016985 | PC 16/ 2-ST-10,16BKT20LBDWH1,2
Šifra: 1896923
ProizvođačPhoenix
Kataloški broj1016985
EAN kod4055626499338
Detalji
  • PCB connector, nominal cross section- 16 MM2, colo
  • Priključci
  • Kabelski priključak
  • 50 KOM
  • PHOENIX
Tehničke specifikacije
Broj polova2
Nazivni udarni napon6kV
Vrsta kontaktasustav sabirnica
Stupanj onečišćenja2
Prenaponska kategorijaIII
Modularni razmak kontakata10.16mm
Vrsta vezeostalo
Nazivna struja In76A
Modularni razmaci spojeva10.16mm
Spoj kutnog kontakta/vodičaostalo
Broj redova utičnih kontakata1
Nazivni napon1000V
Finožilni presjek spojivog vodiča bez završne čahure kabela0.75 - 16mm²
Materijal kontaktne površineSrebro
Presjek spojivog vodiča puna jezgra0.75 - 16mm²
Vrsta električnog priključkaVijčani spoj
Vrsta spojivog kabelaCjevasti kabel
Poprečni presjek finožilnog vodiča koji se može spojiti s čahurom na kraju kabela0.5 - 10mm²
Materijal izolacije tijelapoliamid (PA)
Radna temperatura-40 - 100°C
Kućište u bojiCrno
Materijalno kućišteostalo
Kontakt s materijalomBakar
Klasa zapaljivosti izolacijskog materijala prema UL94V0
Vezani artikli
Main Product Image
Zašto se registrirati?
  • Veleprodajne cijene s popustima
  • Dostupnost zaliha u stvarnom vremenu
  • Pristup računima i otpremnicama
  • Povijest narudžbi i često naručivani artikli
  • Ekskluzivne B2B ponude
i još mnogo više...
Detalji
  • Priključci
  • Kabelski priključak
  • 50 KOM
  • PHOENIX
Tehničke specifikacije
Broj polova
2
Nazivni udarni napon
6kV
Vrsta kontakta
sustav sabirnica
Stupanj onečišćenja
2
Prenaponska kategorija
III
Modularni razmak kontakata
10.16mm
Vrsta veze
ostalo
Nazivna struja In
76A
Modularni razmaci spojeva
10.16mm
Spoj kutnog kontakta/vodiča
ostalo
Broj redova utičnih kontakata
1
Nazivni napon
1000V
Finožilni presjek spojivog vodiča bez završne čahure kabela
0.75 .. 16mm²
Materijal kontaktne površine
Srebro
Presjek spojivog vodiča puna jezgra
0.75 .. 16mm²
Vrsta električnog priključka
Vijčani spoj
Vrsta spojivog kabela
Cjevasti kabel
Poprečni presjek finožilnog vodiča koji se može spojiti s čahurom na kraju kabela
0.5 .. 10mm²
Materijal izolacije tijela
poliamid (PA)
Radna temperatura
-40 .. 100°C