1118016 | PLD M 140 W 335/D35/SC
Šifra: 1900316
ProizvođačPhoenix
Kataloški broj1118016
Tip proizvodaSvjetiljka za strojeve i radne klupe
EAN kod4063151044855
i još mnogo više...
Stupanj zaštite (IP)
IP54
S izvorom svjetlosti
Nazivni napon
22 .. 26V
Širina
35mm
Visina/dubina
38.5mm
Duljina
335mm
Vrsta svjetiljke
ostalo
Promjer
35mm