1118021 | PLD M 140 W 195/D35/SC
Šifra: 1900317
ProizvođačPhoenix
Kataloški broj1118021
Tip proizvodaSvjetiljka za strojeve i radne klupe
EAN kod4063151046477
i još mnogo više...
Vrsta svjetiljke
ostalo
Promjer
35mm
Visina/dubina
38.5mm
Širina
35mm
S izvorom svjetlosti
Nazivni napon
22 .. 26V
Stupanj zaštite (IP)
IP54
Duljina
195mm