1118024 | PLD M 140 W 615/D35/SC
Šifra: 1900319
ProizvođačPhoenix
Kataloški broj1118024
Tip proizvodaSvjetiljka za strojeve i radne klupe
EAN kod4063151046323
i još mnogo više...
Visina/dubina
38.5mm
Stupanj zaštite (IP)
IP54
Promjer
35mm
Širina
35mm
S izvorom svjetlosti
Nazivni napon
22 .. 26V
Vrsta svjetiljke
ostalo
Duljina
615mm