1118028 | PLD M 140 W 895/D35/SC
Šifra: 1900320
ProizvođačPhoenix
Kataloški broj1118028
Tip proizvodaSvjetiljka za strojeve i radne klupe
EAN kod4063151046118
i još mnogo više...
Nazivni napon
22 .. 26V
Vrsta svjetiljke
ostalo
Stupanj zaštite (IP)
IP54
Visina/dubina
38.5mm
Promjer
35mm
S izvorom svjetlosti
Duljina
895mm
Širina
35mm