1119646 | MVSTBR 2,5/ 6-ST-5,08BDS1-6X12
Šifra: 1900380
ProizvođačPhoenix
Kataloški broj1119646
EAN kod4063151050313
Detalji
  • PCB connector, nominal cross section- 2.5 MM2, col
  • Priključci
  • Kabelski priključak
  • 50 KOM
  • PHOENIX
Tehničke specifikacije
Vrsta vezeostalo
Nazivna struja In12A
Nazivni udarni napon4kV
Modularni razmaci spojeva5.08mm
Materijal kontaktne površineKositar
Finožilni presjek spojivog vodiča bez završne čahure kabela0.2 - 2.5mm²
Modularni razmak kontakata5.08mm
Kontakt s materijalomBakar
Poprečni presjek finožilnog vodiča koji se može spojiti s čahurom na kraju kabela0.25 - 2.5mm²
Vrsta električnog priključkaVijčani spoj
Presjek spojivog vodiča puna jezgra0.2 - 2.5mm²
Vrsta kontaktasustav sabirnica
Spoj kutnog kontakta/vodičaostalo
Nazivni napon320V
Broj redova utičnih kontakata1
Stupanj onečišćenja2
Vrsta spojivog kabelaCjevasti kabel
Prenaponska kategorijaIII
Materijalno kućišteostalo
Materijal izolacije tijelapoliamid (PA)
Radna temperatura-40 - 100°C
Klasa zapaljivosti izolacijskog materijala prema UL94V0
Kućište u bojizelena
Main Product Image
Zašto se registrirati?
  • Veleprodajne cijene s popustima
  • Dostupnost zaliha u stvarnom vremenu
  • Pristup računima i otpremnicama
  • Povijest narudžbi i često naručivani artikli
  • Ekskluzivne B2B ponude
i još mnogo više...
Detalji
  • Priključci
  • Kabelski priključak
  • 50 KOM
  • PHOENIX
Tehničke specifikacije
Vrsta veze
ostalo
Nazivna struja In
12A
Nazivni udarni napon
4kV
Modularni razmaci spojeva
5.08mm
Materijal kontaktne površine
Kositar
Finožilni presjek spojivog vodiča bez završne čahure kabela
0.2 .. 2.5mm²
Modularni razmak kontakata
5.08mm
Kontakt s materijalom
Bakar
Poprečni presjek finožilnog vodiča koji se može spojiti s čahurom na kraju kabela
0.25 .. 2.5mm²
Vrsta električnog priključka
Vijčani spoj
Presjek spojivog vodiča puna jezgra
0.2 .. 2.5mm²
Vrsta kontakta
sustav sabirnica
Spoj kutnog kontakta/vodiča
ostalo
Nazivni napon
320V
Broj redova utičnih kontakata
1
Stupanj onečišćenja
2
Vrsta spojivog kabela
Cjevasti kabel
Prenaponska kategorija
III
Materijalno kućište
Materijal izolacije tijela
poliamid (PA)
Radna temperatura
-40 .. 100°C