1129856 | PTDA 1,5/ 8-PH-3,5 35BDM1-G0 Q
Šifra: 1900475
ProizvođačPhoenix
Kataloški broj1129856
EAN kod4063151058722
Detalji
  • PCB connector, nominal cross section- 1.5 MM2, col
  • Priključci
  • Kabelski priključak
  • 1000 KOM
  • PHOENIX
Tehničke specifikacije
Nazivni napon240V
Nazivna struja In8A
Broj redova utičnih kontakata1
Stupanj onečišćenja2
Spoj kutnog kontakta/vodičaostalo
Poprečni presjek finožilnog vodiča koji se može spojiti s čahurom na kraju kabela0.5 - 0.5mm²
Vrsta električnog priključkaSpajanje opružnom stezaljkom
Vrsta spojivog kabelaCjevasti kabel
Finožilni presjek spojivog vodiča bez završne čahure kabela0.2 - 1.5mm²
Vrsta vezeostalo
Vrsta kontaktasustav sabirnica
Kontakt s materijalomBakar
Materijal kontaktne površineKositar
Prenaponska kategorijaIII
Modularni razmak kontakata3.5mm
Modularni razmaci spojeva3.5mm
Nazivni udarni napon2.5kV
Presjek spojivog vodiča puna jezgra0.2 - 1.5mm²
Materijal izolacije tijelapoliamid (PA)
Materijalno kućišteostalo
Kućište u bojiostalo
Radna temperatura-40 - 100°C
Klasa zapaljivosti izolacijskog materijala prema UL94V0
Main Product Image
Zašto se registrirati?
  • Veleprodajne cijene s popustima
  • Dostupnost zaliha u stvarnom vremenu
  • Pristup računima i otpremnicama
  • Povijest narudžbi i često naručivani artikli
  • Ekskluzivne B2B ponude
i još mnogo više...
Detalji
  • Priključci
  • Kabelski priključak
  • 1000 KOM
  • PHOENIX
Tehničke specifikacije
Nazivni napon
240V
Nazivna struja In
8A
Broj redova utičnih kontakata
1
Stupanj onečišćenja
2
Spoj kutnog kontakta/vodiča
ostalo
Poprečni presjek finožilnog vodiča koji se može spojiti s čahurom na kraju kabela
0.5 .. 0.5mm²
Vrsta električnog priključka
Spajanje opružnom stezaljkom
Vrsta spojivog kabela
Cjevasti kabel
Finožilni presjek spojivog vodiča bez završne čahure kabela
0.2 .. 1.5mm²
Vrsta veze
ostalo
Vrsta kontakta
sustav sabirnica
Kontakt s materijalom
Bakar
Materijal kontaktne površine
Kositar
Prenaponska kategorija
III
Modularni razmak kontakata
3.5mm
Modularni razmaci spojeva
3.5mm
Nazivni udarni napon
2.5kV
Presjek spojivog vodiča puna jezgra
0.2 .. 1.5mm²
Materijal izolacije tijela
poliamid (PA)
Materijalno kućište
Kućište u boji
Radna temperatura
-40 .. 100°C