1129892 | PTDA 1,5/ 8-PH-3,5 35BD01-G0 Q
Šifra: 1900477
ProizvođačPhoenix
Kataloški broj1129892
EAN kod4063151057442
Detalji
  • PCB connector, nominal cross section- 1.5 MM2, col
  • Priključci
  • Kabelski priključak
  • 1000 KOM
  • PHOENIX
Tehničke specifikacije
Vrsta kontaktasustav sabirnica
Vrsta vezeostalo
Modularni razmak kontakata3.5mm
Spoj kutnog kontakta/vodičaostalo
Nazivna struja In8A
Nazivni udarni napon2.5kV
Broj redova utičnih kontakata1
Stupanj onečišćenja2
Vrsta spojivog kabelaCjevasti kabel
Prenaponska kategorijaIII
Nazivni napon240V
Finožilni presjek spojivog vodiča bez završne čahure kabela0.2 - 1.5mm²
Materijal kontaktne površineKositar
Poprečni presjek finožilnog vodiča koji se može spojiti s čahurom na kraju kabela0.5 - 0.5mm²
Kontakt s materijalomBakar
Modularni razmaci spojeva3.5mm
Vrsta električnog priključkaSpajanje opružnom stezaljkom
Presjek spojivog vodiča puna jezgra0.2 - 1.5mm²
Kućište u bojiostalo
Materijal izolacije tijelapoliamid (PA)
Materijalno kućišteostalo
Klasa zapaljivosti izolacijskog materijala prema UL94V0
Radna temperatura-40 - 100°C
Main Product Image
Zašto se registrirati?
  • Veleprodajne cijene s popustima
  • Dostupnost zaliha u stvarnom vremenu
  • Pristup računima i otpremnicama
  • Povijest narudžbi i često naručivani artikli
  • Ekskluzivne B2B ponude
i još mnogo više...
Detalji
  • Priključci
  • Kabelski priključak
  • 1000 KOM
  • PHOENIX
Tehničke specifikacije
Vrsta kontakta
sustav sabirnica
Vrsta veze
ostalo
Modularni razmak kontakata
3.5mm
Spoj kutnog kontakta/vodiča
ostalo
Nazivna struja In
8A
Nazivni udarni napon
2.5kV
Broj redova utičnih kontakata
1
Stupanj onečišćenja
2
Vrsta spojivog kabela
Cjevasti kabel
Prenaponska kategorija
III
Nazivni napon
240V
Finožilni presjek spojivog vodiča bez završne čahure kabela
0.2 .. 1.5mm²
Materijal kontaktne površine
Kositar
Poprečni presjek finožilnog vodiča koji se može spojiti s čahurom na kraju kabela
0.5 .. 0.5mm²
Kontakt s materijalom
Bakar
Modularni razmaci spojeva
3.5mm
Vrsta električnog priključka
Spajanje opružnom stezaljkom
Presjek spojivog vodiča puna jezgra
0.2 .. 1.5mm²
Kućište u boji
Materijal izolacije tijela
poliamid (PA)
Materijalno kućište
Klasa zapaljivosti izolacijskog materijala prema UL94
V0
Radna temperatura
-40 .. 100°C