1129894 | PTDA 1,5/ 8-PH-3,5 35BD03-G0 Q
Šifra: 1900478
ProizvođačPhoenix
Kataloški broj1129894
EAN kod4063151058524
Detalji
  • PCB connector, nominal cross section- 1.5 MM2, col
  • Priključci
  • Kabelski priključak
  • 1000 KOM
  • PHOENIX
Tehničke specifikacije
Vrsta vezeostalo
Vrsta kontaktasustav sabirnica
Nazivni napon240V
Nazivni udarni napon2.5kV
Modularni razmaci spojeva3.5mm
Presjek spojivog vodiča puna jezgra0.2 - 1.5mm²
Vrsta spojivog kabelaCjevasti kabel
Modularni razmak kontakata3.5mm
Finožilni presjek spojivog vodiča bez završne čahure kabela0.2 - 1.5mm²
Spoj kutnog kontakta/vodičaostalo
Prenaponska kategorijaIII
Poprečni presjek finožilnog vodiča koji se može spojiti s čahurom na kraju kabela0.5 - 0.5mm²
Vrsta električnog priključkaSpajanje opružnom stezaljkom
Nazivna struja In8A
Stupanj onečišćenja2
Materijal kontaktne površineKositar
Broj redova utičnih kontakata1
Kontakt s materijalomBakar
Materijalno kućišteostalo
Materijal izolacije tijelapoliamid (PA)
Klasa zapaljivosti izolacijskog materijala prema UL94V0
Kućište u bojiostalo
Radna temperatura-40 - 100°C
Main Product Image
Zašto se registrirati?
  • Veleprodajne cijene s popustima
  • Dostupnost zaliha u stvarnom vremenu
  • Pristup računima i otpremnicama
  • Povijest narudžbi i često naručivani artikli
  • Ekskluzivne B2B ponude
i još mnogo više...
Detalji
  • Priključci
  • Kabelski priključak
  • 1000 KOM
  • PHOENIX
Tehničke specifikacije
Vrsta veze
ostalo
Vrsta kontakta
sustav sabirnica
Nazivni napon
240V
Nazivni udarni napon
2.5kV
Modularni razmaci spojeva
3.5mm
Presjek spojivog vodiča puna jezgra
0.2 .. 1.5mm²
Vrsta spojivog kabela
Cjevasti kabel
Modularni razmak kontakata
3.5mm
Finožilni presjek spojivog vodiča bez završne čahure kabela
0.2 .. 1.5mm²
Spoj kutnog kontakta/vodiča
ostalo
Prenaponska kategorija
III
Poprečni presjek finožilnog vodiča koji se može spojiti s čahurom na kraju kabela
0.5 .. 0.5mm²
Vrsta električnog priključka
Spajanje opružnom stezaljkom
Nazivna struja In
8A
Stupanj onečišćenja
2
Materijal kontaktne površine
Kositar
Broj redova utičnih kontakata
1
Kontakt s materijalom
Bakar
Materijalno kućište
Materijal izolacije tijela
poliamid (PA)
Klasa zapaljivosti izolacijskog materijala prema UL94
V0
Kućište u boji
Radna temperatura
-40 .. 100°C