1162095 | CHARX T2HBI12-3AC32DC250-2,0M2
Šifra: 1901515
ProizvođačPhoenix
Kataloški broj1162095
Tip proizvodaPriključak za punjenje E-Mobility
EAN kod4063151172107
i još mnogo više...
S isprepletenim pokretačem
Stupanj zaštite (IP)
ostalo
S pristupnom blokadom
Širina
108mm
Dubina
128.4mm
Visina
140.25mm
Nazivni napon
480V
Duljina fiksnog spojnog kabela
2m
Vrsta struje
AC 3-fazni
Presjek energetskih kontakata
95 .. undefinedmm²
Broj komunikacijskih kontakata
2
Maks. nazivna struja
32A