1162144 | CHARX T2HBI12-3AC32DC200-2,0M2
Šifra: 1901516
ProizvođačPhoenix
Kataloški broj1162144
Tip proizvodaPriključak za punjenje E-Mobility
EAN kod4063151169985
Maks. nazivna struja
32A
Širina
108mm
Broj komunikacijskih kontakata
2
Visina
140.25mm
Vrsta struje
AC 3-fazni
Dubina
128.4mm
Nazivni napon
480V