1162148 | CHARX T2HBI12-1AC32DC250-2,0M2
Šifra: 1901517
ProizvođačPhoenix
Kataloški broj1162148
Tip proizvodaPriključak za punjenje E-Mobility
EAN kod4063151171575
Maks. nazivna struja
32A
S isprepletenim pokretačem
Vrsta struje
AC jednofazni
Širina
108mm
Visina
140.25mm
Stupanj zaštite (IP)
ostalo
Duljina fiksnog spojnog kabela
2m
Integrirana LED dioda
Broj komunikacijskih kontakata
2
Nazivni napon
250V
Presjek energetskih kontakata
95 .. undefinedmm²
Dubina
128.4mm