1162150 | CHARX T2HBI12-1AC32DC200-2,0M2
Šifra: 1901518
ProizvođačPhoenix
Kataloški broj1162150
Tip proizvodaPriključak za punjenje E-Mobility
EAN kod4063151171353
i još mnogo više...
S pristupnom blokadom
Stupanj zaštite (IP)
ostalo
S isprepletenim pokretačem
Širina
108mm
Visina
140.25mm
Maks. nazivna struja
32A
Dubina
128.4mm
Nazivni napon
250V