1162163 | CHARX T1HBI12-1AC80DC250-2,0M1
Šifra: 1901519
ProizvođačPhoenix
Kataloški broj1162163
Tip proizvodaPriključak za punjenje E-Mobility
EAN kod4063151172114
Visina
151.2mm
Dubina
122.8mm
Vrsta struje
AC jednofazni
Broj komunikacijskih kontakata
2
Maks. nazivna struja
80A
Širina
108mm
Presjek energetskih kontakata
95 .. undefinedmm²
S pristupnom blokadom
Integrirana LED dioda
Nazivni napon
250V