1162178 | CHARX T1HBI12-1AC48DC200-2,0M1
Šifra: 1901520
ProizvođačPhoenix
Kataloški broj1162178
Tip proizvodaPriključak za punjenje E-Mobility
EAN kod4063151172121
Maks. nazivna struja
48A
Širina
108mm
Dubina
122.8mm
Duljina fiksnog spojnog kabela
2m
Visina
151.2mm
Nazivni napon
250V