1194398 | CHARX T1HBI12-1AC48DC125-2,0M1
Šifra: 1902285
ProizvođačPhoenix
Kataloški broj1194398
Tip proizvodaPriključak za punjenje E-Mobility
EAN kod4063151249267
i još mnogo više...
S isprepletenim pokretačem
Širina
108mm
Stupanj zaštite (IP)
ostalo
S pristupnom blokadom
Dubina
122.8mm
Duljina fiksnog spojnog kabela
2m
Visina
151.2mm
Maks. nazivna struja
48A
Broj komunikacijskih kontakata
2
Nazivni napon
250V