1210900 | CHARX T1HBI12-1AC80DC200-2,0M1
Šifra: 1902617
ProizvođačPhoenix
Kataloški broj1210900
Tip proizvodaPriključak za punjenje E-Mobility
EAN kod4063151281663
i još mnogo više...
Stupanj zaštite (IP)
ostalo
S pristupnom blokadom
Širina
108mm
S isprepletenim pokretačem
Maks. nazivna struja
80A
Visina
151.2mm
Nazivni napon
250V
Integrirana LED dioda
Dubina
122.8mm