1210902 | CHARX T1HBI12-1AC48DC250-2,0M1
Šifra: 1902618
ProizvođačPhoenix
Kataloški broj1210902
Tip proizvodaPriključak za punjenje E-Mobility
EAN kod4063151281267
Visina
151.2mm
Dubina
122.8mm
Maks. nazivna struja
48A
Širina
108mm
Presjek energetskih kontakata
95 .. undefinedmm²
Broj komunikacijskih kontakata
2
Integrirana LED dioda
Nazivni napon
250V