1211201 | CHARX T2HBI24-1AC32DC125-2,0M2
Šifra: 1902620
ProizvođačPhoenix
Kataloški broj1211201
Tip proizvodaPriključak za punjenje E-Mobility
EAN kod4063151282295
i još mnogo više...
Stupanj zaštite (IP)
ostalo
Širina
108mm
Dubina
128.4mm
S pristupnom blokadom
S isprepletenim pokretačem
Maks. nazivna struja
32A
Nazivni napon
250V
Vrsta struje
AC jednofazni
Duljina fiksnog spojnog kabela
2m
Visina
140.25mm