1211202 | CHARX T2HBI24-1AC32DC200-2,0M2
Šifra: 1902621
ProizvođačPhoenix
Kataloški broj1211202
Tip proizvodaPriključak za punjenje E-Mobility
EAN kod4063151284305
Širina
108mm
Visina
140.25mm
Nazivni napon
250V
S isprepletenim pokretačem
Vrsta struje
AC jednofazni
Dubina
128.4mm
Broj komunikacijskih kontakata
2
Presjek energetskih kontakata
70 .. undefinedmm²
Integrirana LED dioda
Maks. nazivna struja
32A