1211206 | CHARX T2HBI24-1AC32DC250-2,0M2
Šifra: 1902622
ProizvođačPhoenix
Kataloški broj1211206
Tip proizvodaPriključak za punjenje E-Mobility
EAN kod4063151284169
i još mnogo više...
Broj komunikacijskih kontakata
2
Visina
140.25mm
S pristupnom blokadom
Presjek energetskih kontakata
95 .. undefinedmm²
Integrirana LED dioda
Vrsta struje
AC jednofazni
Maks. nazivna struja
32A
Dubina
128.4mm
Duljina fiksnog spojnog kabela
2m
Širina
108mm
Nazivni napon
250V