1211210 | CHARX T2HBI24-3AC32DC125-2,0M2
Šifra: 1902623
ProizvođačPhoenix
Kataloški broj1211210
Tip proizvodaPriključak za punjenje E-Mobility
EAN kod4063151281298
Vrsta struje
AC 3-fazni
Visina
140.25mm
Širina
108mm
Maks. nazivna struja
32A
Nazivni napon
480V
Dubina
128.4mm