1211212 | CHARX T2HBI24-3AC32DC200-2,0M2
Šifra: 1902624
ProizvođačPhoenix
Kataloški broj1211212
Tip proizvodaPriključak za punjenje E-Mobility
EAN kod4063151284404
Dubina
128.4mm
Širina
108mm
Vrsta struje
AC 3-fazni
Visina
140.25mm
Presjek energetskih kontakata
70 .. undefinedmm²
Integrirana LED dioda
Maks. nazivna struja
32A
Broj komunikacijskih kontakata
2
Nazivni napon
480V