1211217 | CHARX T2HBI24-DC200-2,0M2
Šifra: 1902625
ProizvođačPhoenix
Kataloški broj1211217
Tip proizvodaPriključak za punjenje E-Mobility
EAN kod4063151283933
Nazivni napon
1000V
Dubina
133.5mm
Integrirana LED dioda
Vrsta struje
DC
Širina
108mm
Broj komunikacijskih kontakata
2
Maks. nazivna struja
200A
Visina
140.25mm