1211220 | CHARX T2HBI24-DC250-2,0M2
Šifra: 1902626
ProizvođačPhoenix
Kataloški broj1211220
Tip proizvodaPriključak za punjenje E-Mobility
EAN kod4063151284411
Visina
140.25mm
Maks. nazivna struja
250A
Vrsta struje
DC
Nazivni napon
1000V
Duljina fiksnog spojnog kabela
2m
S pristupnom blokadom
Broj komunikacijskih kontakata
2
Dubina
133.5mm
Integrirana LED dioda
Širina
108mm