1211221 | CHARX T2HBI12-DC200-2,0M2
Šifra: 1902627
ProizvođačPhoenix
Kataloški broj1211221
Tip proizvodaPriključak za punjenje E-Mobility
EAN kod4063151283858
i još mnogo više...
S isprepletenim pokretačem
Širina
108mm
Visina
140.25mm
Stupanj zaštite (IP)
ostalo
Vrsta struje
DC
Broj komunikacijskih kontakata
2
Duljina fiksnog spojnog kabela
2m
Integrirana LED dioda
Dubina
133.5mm
Maks. nazivna struja
200A
S pristupnom blokadom
Nazivni napon
1000V