1211222 | CHARX T2HBI12-DC250-2,0M2
Šifra: 1902628
ProizvođačPhoenix
Kataloški broj1211222
Tip proizvodaPriključak za punjenje E-Mobility
EAN kod4063151284428
i još mnogo više...
S isprepletenim pokretačem
Broj komunikacijskih kontakata
2
Širina
108mm
Duljina fiksnog spojnog kabela
2m
Nazivni napon
1000V
S pristupnom blokadom
Visina
140.25mm
Integrirana LED dioda
Vrsta struje
DC
Maks. nazivna struja
250A
Dubina
133.5mm