1211595 | CHARX T1HBI12-DC200-2,0M1
Šifra: 1902630
ProizvođačPhoenix
Kataloški broj1211595
Tip proizvodaPriključak za punjenje E-Mobility
EAN kod4063151284329
Nazivni napon
1000V
Vrsta struje
DC
Dubina
122.8mm
Maks. nazivna struja
200A
Duljina fiksnog spojnog kabela
2m
Visina
151.2mm
Broj komunikacijskih kontakata
2
Širina
108mm