1211606 | CHARX T1HBI12-DC250-2,0M1
Šifra: 1902631
ProizvođačPhoenix
Kataloški broj1211606
Tip proizvodaPriključak za punjenje E-Mobility
EAN kod4063151285043
Širina
108mm
Visina
151.2mm
Nazivni napon
1000V
Dubina
122.8mm
Maks. nazivna struja
250A