1270297 | CHARX T2HBI12-1AC32DC125-2,0M2
Šifra: 1903299
ProizvođačPhoenix
Kataloški broj1270297
Tip proizvodaPriključak za punjenje E-Mobility
EAN kod4063151440213
i još mnogo više...
Stupanj zaštite (IP)
ostalo
S isprepletenim pokretačem
Maks. nazivna struja
32A
Širina
108mm
Visina
140.25mm
Nazivni napon
250V
Integrirana LED dioda
Vrsta struje
AC jednofazni
S pristupnom blokadom
Duljina fiksnog spojnog kabela
2m
Dubina
128.4mm